Naše aktivity‎ > ‎

Prázdninové pobyty

Jarní prázdniny

Jarní prázdniny trávíme již tradičně na chatě Alžběta na Mariánské v Krušných horách. Děti, kterým to zdravotní stav dovolí, se pod vedením zkušené instruktorky učí lyžovat. Ostatní děti si hrají na sněhu. Dětská sjezdovka je pozvolná, vždycky dobře upravená. Příjemní vlekaři pomáhají dětem překonat strach z vleků. Dospělí a zdatnější děti využívají dvě další sjezdovky, případně je možné zajet do lyžařských areálů Boží Dar a Klínovec.
Při špatném počasí připravujeme pro děti program v tělocvičně.

Fotogalerie : Marianská 2005, Marianská 2006, Marianská 2007, Marianská 2008


Letní prázdniny

PEKLO 2012
 
Po roce jsme se do Pekla opět vrátili. Téma našeho tábora byly pohádky. Cestovali jsme z pohádky do pohádky, hledali Zlatovlásku. Podnikali túry do okolních lesů. Holky se v Barčině salónu krásy změnily v krásné princezny. Opět jsme trávili jedno odpoledne v Nové Vsi na hippoterapii. Na ohni jsme si upekli buřtíky a zazpívali jsme si při harmonice.
 
 
 
PEKLO 2011

Letos v červenci jsme strávili příjemný týden v penzionu Peklo ve Zdislavicích. Počasí nám přálo. Podnikali jsme výlety po okolí. Jedno odpoledne jsme věnovali hippoterapii v Nové Vsi.
Hráli jsme hry, divadlo a také jsme soutěžili. Na ohni jsme si upekli výborné trdelníky.
Protože se nám v Pekle líbilo, příští prázdniny se tam určitě vrátíme.

ROUDNÝ 2008

V červenci 2008 jsme trávili týden v krásném prostředí Podblanicka, v bývalém zlatodole. Dva oddíly dětí plnily úkoly táborové hry. Zpestřením byla ukázka kanisterapie.

PECÁK 2006

V roce 2006 v červenci jsme prožili příjemný týden na Třeboňsku. Do útulné roubenky na „Pecáku“ si přijelo šest rodin s dětmi nejen odpočinout, ale i zasportovat a poznat nové kamarády a přátele. Jezdili jsme na výlety na kolech, menší děti v rovinatém terénu trénovaly jízdu na kolech a tříkolkách, plavali jsme v rybníku, sbírali jsme houby a borůvky , hráli jsme hry. Nakonec děti s velkým nasazením závodily.
Spokojeni byli snad všichni i komáři, kteří se na nás vydatně popásli.

Fotogalerie : Pecák 2006

Comments